Mobilny bar kawowy oraz profesjonalny barista to przepis na udane targi, wesele, konferencje czy event.

Bar kawowy

bar-1

Planujesz stoisko firmowe na najbliższe targi i poszukujesz ekspertów od dobrej kawy? A może szukasz baristy na wesele, by zapewnić swoim gościom aromatyczną kawę, która pozwoli im przetańczyć całą noc? Jeśli tak – pozwól, że opowiemy Ci o naszej usłudze profesjonalnego mobilnego baristy. Nasza wspólna przygoda może zacząć się od krótkiego telefonu, by już wkrótce spotkać się przy wyśmienitej kawie, podanej w kubku obrandowanym Twoim logo.

Bar kawowy, czyli coffee bar z najlepszą kawą

W naszym mobilnym barze kawowym serwujemy najwyższej jakości kawę – prosto od mistrza Polski Coffee Roasters. Pochodzi ona z pierwszej polskiej palarni kawy speciality – Java Coffee Company. Wybór kawy to jednak dopiero początek. Kolejnym krokiem jest naturalnie jej przygotowanie. Nasi bariści to eksperci w swoim fachu, którzy przygotują kawę z szacunkiem do sztuki jej parzenia, a jednocześnie zapewnią świetny show każdemu entuzjaście kawy. W The Big Beans Production praca baristy jest naszą pasją, a dzielenie się dobrą kawą z innymi sprawia nam ogromną satysfakcję i radość.

popup image

Mobilny bar kawowy na każdy event

Każdy barista w naszym zespole posiada więc pasję, wiedzę i doświadczenie by uczynić degustację kawy na Twoim evencie prawdziwie niezapomnianą, a już na pewno na jak najwyższym poziomie. Nasza oferta obejmuje przygotowanie każdego rodzaju kawy – od espresso, przez cappuccino, aż po alternatywne metody parzenia. Specjalizujemy się także w biegłym przygotowywaniu latte art. Sztuka „malowania” mlekiem na kawie przyciąga klientów i sprawia, że nasze mobilne bary kawowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem na każdym wydarzeniu. Regularnie odwiedzamy targi i konferencje, ale także spotkania prasowe, wesela czy inne duże imprezy. Jeśli więc poszukujesz baristy na targi – skontaktuj się z nami! Z przyjemnością opowiemy Ci więcej o naszej baristycznej ofercie.

Profesjonalny mobilny barista

W The Big Beans dbamy także o atmosferę, w której nasi goście mogą się odprężyć i w pełni delektować filiżanką doskonałej kawy. Dzięki doświadczeniu i dogłębnej znajomości branży nie boimy się żadnych wyzwań i możemy obsłużyć każdy event – od firmowych szkoleń aż po stoiska na międzynarodowych targach branżowych. Wystarczy, że napiszesz do nas maila! Wystarczy kilka chwil i od razu możemy przejść do planowania Twojego stoiska kawowego.