Wykonamy dla Ciebie logo na kawie - The Big Beans Production

Branding

branding-ekspresu

Jeśli kawa to dla Ciebie nieodłączny element dnia, z pewnością zdarzyło Ci się zetknąć z latte art – czyli sztuką „malowania” mlekiem na powierzchni kawy. Najpopularniejsze kształty, które wyczaruje dla Ciebie barista to kwiaty czy serca, ale to jedynie początek. Dzięki doświadczeniu i technice możemy uzyskać dużo bardziej złożone wzory. A jeśli prowadzisz firmę, być może zainteresuje Cię możliwość wykonania logo na kawie.

Kawa z logo Twojej firmy na nadchodzącym evencie

Kawa z własnym logo to świetny sposób by wyróżnić się na tle konkurencji. Jako usługa sprawdzi się doskonale na różnorodnych targach czy imprezach branżowych. Jeśli poszukujesz mobilnego baru na takie wydarzenie, koniecznie zapytaj o możliwość wykonania latte art z logo firmy. Dzięki temu mini-kawiarnia obecna na wydarzeniu zagwarantuje nie tylko wyśmienitą kawę, ale też wesprze wizerunek Twojej firmy.

Wyobraź sobie scenariusz – Twój gość lub klient podchodzi do stoiska, by skosztować swojej ulubionej kawy. W naszym mobilnym barze zamawia latte i po kilku chwilach otrzymuje od uśmiechniętego baristy gorący, aromatyczny napój – a wisienką na torcie jest logo Twojej marki na powierzchni kawy.

W The Big Beans Production korzystamy wyłącznie z najlepszych produktów od renomowanych palarni kaw, a ziarna które stosujemy w naszych napojach to kawa najwyższej jakości. Jesteśmy ekspertami, jeśli chodzi o techniki latte art i dzięki doświadczeniu potrafimy perfekcyjnie spienić mleko w każdej sytuacji. Zadbamy o to, by mleczna kawa z Twoim logo zachwycała wyglądem, smakiem i aromatem.

Kompleksowy branding w ofercie The Big Beans Production

Logo na kawie to nie wszystko. Jesteśmy kompleksowi w tym co robimy, staramy się odciążyć naszych kontrahentów od nadmiaru obowiązków, dlatego oferujemy również możliwość wykonania dowolnego brandingu w dowolnej formie, wpisując bar, ekspres oraz baristę w pełni w Twoją przestrzeń wydarzenia. Materiały charakterystyczne dla firmy takie jak logo, hasło reklamowe lub kolory marki świetnie odnajdą się na kubkach, froncie baru lub elementach ekspresu.

Mimo wszystko – naszą specjalnością jest serwis kaw z logo korzystając z technik latte art. Nie boimy się żadnej realizacji – jeśli obawiasz się że Twoje logo nie będzie wyglądać dobrze na kawie lub jest zbyt złożone do latte art – skontaktuj się z nami. Oprócz klasycznego malowania mlekiem na kawie specjalizujemy się w technice etchingu – czyli rysowania na kawie wzorów z wykorzystaniem specjalnego “patyczka”. Bez problemu przygotujemy dla Ciebie kawę z dowolnym kształtem na powierzchni, a dzięki kawie z logo firmy pomożemy wypromować Twoją markę.