Mobilny barista na targi i eventy - The Big Beans Production

Mobilny barista

coffee-truck-1-1

Pyszna kawa oraz mobilny barista na targi i eventy

Organizujesz wydarzenie lub imprezę i potrzebujesz stosika kawowego z profesjonalnym baristą? Świetnie się składa! W The Big Beans Production mamy dla Ciebie ekspercki mobilny bar kawowy na każdą okazję. Obsługujemy duże i mniejsze imprezy – od spotkań biznesowych po wesela i międzynarodowe targi w kraju i za granicą. Oferujemy kompleksową obsługę, która obejmuje wynajęcie ekspresu ciśnieniowego, baristy, mobilnego baru wraz z akcesoriami i oczywiście świeżo paloną, pyszną kawą.

Pierwsze spotkanie z The Big Beans Production

Częsty dźwięk telefonu to codzienność w naszej firmie. W końcu żadna impreza nie może się obyć bez filiżanki aromatycznej kawy. Cieszy nas to, że osoby zainteresowane naszymi usługami, często trafiają do nas z polecenia. Rekomendacje od zadowolonych klientów to największa nagroda za naszą pracę, do której podchodzimy z pełną pasją. Dlatego z naszej strony wciąż pracujemy nad doskonaleniem naszych umiejętności, by cieszyć się Waszym pełnym zaufaniem.

W trakcie rozmowy zapytamy Cię o Twoje potrzeby i szczegóły wydarzenia. W zależności od rodzaju eventu, liczby osób, lokalizacji ustalimy liczbę barów oraz baristów, którzy będą na bieżąco obsługiwać zaproszonych gości. Dobierzemy nawet odpowiedni typ ekspresu, a nawet jego kolor!

popup image

popup image

Jak organizujemy coffee bar? Personalizacja usług i identyfikacja wizualna dla Twojej firmy

Personalizacja stoiska klienta to bardzo ważny dodatek szczególnie gdy bierzemy udział na imprezie targowej i chcemy się wyróżnić na tle innych firm.  Razem z Tobą ustalimy, gdzie ma się pojawić logotyp i w  jakiej postaci. Zazwyczaj klienci decydują się umieścić logo na kubkach, czy ekspresie. Wspólnie dobierzemy też akcesoria i sprzęt, który dopełnią całości oraz wpiszą się w charakter imprezy. Możemy postawić na drewniane akcesoria i boki ekspresu, które podkreślą designerski charakter Twojej marki. Z kolei biały zestaw będzie wyglądać perfekcyjnie na przyjęciu weselnym.

Elementy graficzne zamawiamy u sprawdzonej, zaprzyjaźnionej drukarni, więc nie musisz się martwić ich przygotowaniem. Mocne americano czy piękne i dopracowane latte z mlecznym wzorem podamy w kubku z logo, co z pewnością docenią Twoi klienci i goście eventu. Nasi bariści są również niedoścignieni w latte art, czyli w sztuce malowania wzorów na powierzchni kawy.  Każda filiżanka kawy przygotowana przez nich to prawdziwe dzieło sztuki.

Mobilny barista na eventy i konferencje

Współpracując z nami nie musisz martwić się szczegółami i organizacją stanowiska kawowego. Opracowaliśmy własne procedury, dzięki którym zbierzemy od Ciebie wszystkie informacje konieczne do perfekcyjnego obsłużenia imprezy.

Po takiej rozmowie zajmujemy się tematem dosłownie „do A do Z”. Transport i ustawienie baru bierzemy na siebie, a później kompleksowo przygotowujemy stanowisko do imprezy. Wszystko przygotujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami i preferencjami. Dzięki informacjom pozyskanym od Ciebie zadbamy o każdy detal i przyczynimy się do sukcesu wydarzenia.

Najlepsza kawa na targi i eventy

Dla Ciebie i Twoich gości podamy klasyczne espresso, bajeczny flat white, artystyczne caffe latte i tradycyjne cappuccino. To jednak nie koniec niespodzianek. Specjalnie dla Ciebie wyczarujemy energetyczny tonic espresso, pobudzającego drippa czy  ice latte, które doda energii i orzeźwienia w upalne dni. Naszym klientom oferujemy kawę tylko najwyższej jakości, dzięki której do Twojego stoiska ustawi się długa kolejka.

Usługi baristyczne – zapraszamy do kontaktu!

Mobilny barista to jedna z najpopularniejszych naszych usług. Każde nowe zlecenie to dla nas sama przyjemność. Uwielbiamy atmosferę na targach, eventach czy weselach, gdy możemy podzielić się z gośćmi kubkiem świetnej, aromatycznej kawy. Jeśli właśnie takiej usługi szukasz i chcesz z nami współpracować, to zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie stanowisko profesjonalnego baristy na targi i konferencje, którego pozazdrości nawet topowa konkurencja.

Zadzwoń do nas lub wypełnij formularz kontaktowy. Zapraszamy!