Mobilny barista - The Big Beans Production

Mobilny barista

coffee-truck-1-1

Potrzebujesz mobilnego baristy na nadchodzący event? Świetnie się składa! W The Big Beans Production mamy dla Ciebie ekspercki mobilny bar kawowy na każdą okazję – od wesela po międzynarodowe targi.

Pierwsze spotkanie z The Big Beans Production

Częsty dźwięk telefonu to codzienność w naszej firmie. Nasze rozmowy na temat mobilnego baristy zazwyczaj zaczynają się od słów: „Dzień dobry, nazywam się X, poszukuję baristy na wesele/targi. Dzwonię z polecenia Y bo potrzebuję dobrego baristy z profesjonalnym ekspresem oraz aromatyczną kawą. Czy zamówię u Państwa mobilny bar kawowy dla swoich gości?”.

Każda taka rozmowa to dla nas ogromna przyjemność! Niezmiernie nas cieszy, że nasi klienci rekomendują nas znajomym i partnerom biznesowym. Z naszej strony cały czas pracujemy nad doskonaleniem naszych umiejętności, by nigdy nie zawieść tego zaufania.

popup image

popup image

Coffee bar przygotowany specjalnie dla Ciebie

Kolejny etap rozmowy to dyskusja o potrzebach klienta. Najczęściej pytamy o detale odnośnie eventu – liczbę osób, lokalizację i szczegóły organizacyjne, a także liczbę barów potrzebnych na imprezie. W oparciu o te informacje możemy określić, ilu baristów będziemy potrzebować do obsłużenia eventu.

Następnie dzieje się magia, czyli personalizacja stoiska klienta. Jeśli na barze ma pojawić się logo, ustalamy w jakim miejscu oraz w jakiej postaci. Rozmawiamy o typie imprezy i potrzebach gości. Inaczej podchodzimy do wesela, a inaczej do targów czy konferencji. Wybieramy typ – i nawet kolor! – ekspresu na imprezę. Co więcej, na życzenie umieścimy na ekspresie logo Twojej firmy. Wspólnie dobieramy też akcesoria i sprzęt, który dopełni całości oraz wpisze się w charakter imprezy. Możemy postawić na drewniane akcesoria i boki ekspresu, które podkreślą designerski charakter Twojej marki, ale też wybrać zestaw w krystalicznej, pięknej bieli który będzie wyglądać perfekcyjnie na przyjęciu weselnym. W razie potrzeby ustalamy też liczbę osób (poza baristami), które mają pomóc w obsłudze stoiska.

Mobilny barista na targi i eventy

Przy współpracy z nami nie musisz martwić się szczegółami i organizacją stanowiska kawowego. Opracowaliśmy własne procedury, dzięki którym zbieramy od Ciebie wszystkie informacje konieczne do perfekcyjnego obsłużenia imprezy.

Po takiej rozmowie zajmujemy się tematem dosłownie „do A do Z”. Transport i ustawienie baru bierzemy na siebie, a później kompleksowo przygotowujemy stanowisko do imprezy. Wszystko przygotujemy w oparciu o Twoje wymagania i preferencje – spodziewaj się więc wnikliwych pytań z naszej strony. Dzięki temu zadbamy o każdy detal i zapewnimy nasz wspólny sukces.

Baristyczna obsługa na miarę Twojego wydarzenia

Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie stanowisko spersonalizowane – a przygotowanie baru czy kubków z Twoim logo także bierzemy na siebie. Elementy graficzne zamawiamy u sprawdzonej, zaprzyjaźnionej drukarni, więc nie musisz się martwić ich przygotowaniem. Mocne americano czy piękne i dopracowane latte z mlecznym wzorem podamy w kubku z logo, co z pewnością docenią Twoi klienci i goście eventu.

Dzięki doświadczeniu i doskonałej organizacji na każdą imprezę przyjeżdżamy w 100% przygotowani. Właśnie dlatego podczas samego wydarzenia jesteśmy spokojni, uśmiechnięci i skupieni na naszym zadaniu – czyli parzeniu dobrej kawy w Twoim imieniu.

Na miejscu stawiamy bar, przywozimy ekspres, a potem wracamy po młynek, kawę i dodatki. Przenosimy kubki, filiżanki i mieszadełka oraz organizujemy nasze miejsce pracy na nadchodzące godziny. Następnie wystarczy rozgrzać ekspres – i jesteśmy gotowi do pracy.

W ramach anegdoty możemy podzielić się z Tobą śmiesznymi historiami z naszych wczesnych lat pracy. Gdy jeszcze nie mieliśmy dopracowanego procesu wyjazdów na targi, zdarzyło się nam pojechać na event bez mleka, raz zapomnieliśmy hoppera (pojemnik na ziarno u góry młynka), czy nawet samego młynka… Ale każdą z tych sytuacji udało się nam uratować. Te stresujące dni dziś wspominamy z lekkim uśmiechem, a doświadczenia z początków naszej kariery pozwalają nam uniknąć potknięć w pracy dla Ciebie.

Oferta kawowa na eventach

Dla Ciebie i Twoich gości podamy klasyczne espresso, bajeczny flat white, artystyczne caffe latte i tradycyjne cappuccino. To jednak tylko przysłowiowy wierzchołek góry lodowej. Puść do nas oko, a „spod lady” wyczarujemy dla Ciebie orzeźwiające tonic espresso, pobudzającego drippa czy ochładzające ice latte.

Profesjonalny mobilny barista – zapraszamy do kontaktu!

W naszej firmie mobilny barista to jednak z najpopularniejszych usług. Każde nowe zlecenie to dla nas sama przyjemność. Uwielbiamy atmosferę na targach, eventach czy weselach, gdy możemy podzielić się z gośćmi kubkiem świetnej, aromatycznej kawy. Jeśli właśnie takiej usługi szukasz i chcesz z nami współpracować – zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie stanowisko mobilnego baristy, którego pozazdrości nawet topowa konkurencja.