Kawa

Cześć! Twoja obecność w tym miejscu sprawia nam radość. Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się przy filiżance dobrej kawy.

Cześć,

Cześć Twoja obecność w tym miejscu sprawia nam radość. Niebawem spotkamy się przy filiżance dobrej kawy. Masz świetny gust!

THE BIG BEANS PRODUCTION

to przede wszystkim zgrany zespół ludzi lubiących ludzi. Naszą pasją jest kawa – jedyny napój, który nierozłącznie kojarzy się z rozmową, relaksem i miłą chwilą w ciągu dnia. Dlatego nasze usługi szeroko wykraczają po za podanie naszym klientom gotowego produktu. Dbamy o dobrze spędzony czas i samopoczucie naszych gości od momentu wyboru napoju – przez piękne latte art-y, do jego ostatniej kropli. Każdy z naszych baristów, to ekspert służący radą, dbający o jakość kawy i estetykę jej podania. Profesjonalizm, dbałość o szczegóły i troska o klienta to nasza codzienność, zapraszamy do współpracy.

Ziarno

Podstawą smaku każdego napoju kawowego są dobrej jakości ziarna. Te, na których pracujemy w The Big Beans Production pochodzą z segmentu specialty coffee, znaczy to, że serwujemy Państwu starannie wyselekcjonowany produkt najwyższej jakości.

Latte art

Czyli ulubiona rozrywka baristów The Big Beans Production. Każdy napój mleczny w naszej ofercie występuje w parze z pięknym wzorem na wierzchu. Pracujemy zarówno metodą free pour – czyli malujemy artystyczne cuda, wlewając mleko do kawy za pomocą specjalnego dzbanka, jak i tworzymy bardziej wymagające i dopracowane wzory używając eatchingu, czyli rysowania specjalnym “patyczkiem”.

Alternatywy

W swojej ofercie posiadamy również napary przygotowane za pomocą alternatywnych metod parzenia, takich jak np.:  chemex, aeropress czy drip. Są to kawy przelewowe, jednak w najlepszym tego słowa znaczeniu. Tutaj ogromny wpływ ma wybór odpowiednich jakościowo ziaren, ich ilość oraz grubość zmielenia, czas parzenia, a także wiedza i doświadczenie baristy. 🙂 Dobrze przygotowana kawa przelewowa czyni cuda, potrafi smakować i pachnieć owocami, ma dużo więcej kofeiny od klasycznego espresso, a przede wszystkim podbija serca kawowych fanów.