Wizytówka by BigBeans - nowa kawiarnia na mapie Pragi Północ

Zapraszamy do Wizytówki, nowej kawiarni w dzielnicy Praga Północ

druk-na-kawie

Warszawska Praga to legendarna, artystyczna dzielnica, która ma swój niepowtarzalny klimat. To właśnie tutaj wciąż możemy usłyszeć prawdziwą warszawską gwarę, czy podwórkowe kapele. Kiedyś słynąca z Bazaru Różyckiego, gry w oczko, czy kieszonkowców dziś jest kulturalnym sercem stolicy. Urok przedwojennych kamienic, postindustrialne wnętrza powstających klubów i lokali przyciągają warszawiaków na prawą stronę Wisły. Praga-Północ to również kulinarny raj. Znajdziesz to ciekawe restauracje, kawiarnie i bistro, gdzie napijesz się pysznej kawy, czy zjesz wegański obiad.

Dla nas było to idealne miejsce na otwarcie naszej pierwszej kawiarni Wizytówka by BigBeans. Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że Praga zobowiązuje. Dlatego proponujemy najlepszą kawę, a nasi bariści to mistrzowie w swoim fachu.

Kawiarnia Wizytówka – warszawski dzień w rytmie kawy

Nasza kawiarnia znajduje się na ulicy Ząbkowskiej 36. Kultowa już ulica Ząbkowska razem z ulicą Brzeską i Targową tworzyły rejon zwany trójkątem bermudzkim, skąd często wracało się bez zegarka czy portfela.  Charakter tej części dzielnicy uległ jednak dużej zmianie. Dziś wrócisz z Ząbkowskiej nie tylko z całym dobytkiem, ale również z wyśmienitą kawą.

Wizytówka utrzymana w minimalistycznym i eleganckim stylu to miejsce stworzone dla wielbicieli kawy. U nas możesz powitać poranek filiżanką cappuccino lub w trakcie lunchu napić się pobudzającej espresso. Wybierasz się do galerii, teatru lub na spacer po ulicach Pragi? Zacznij od Wizytówki i naszej wyśmienitej kawy. Nasi bariści przywitają Cię z uśmiechem, opowiedzą ciekawe historie o kawie lub zaskoczą finezyjnym latte artem. W kawiarni Wizytówka nabierzesz pozytywnej energii na cały dzień i miło spędzisz czas ze swoimi znajomymi.

Postaw na praską Wizytówkę

W naszej kawiarni dzielimy się pasją i miłością do kawy. Wybieramy kawy jakości specialite, których miejsce pochodzenia, rodzaj uprawy i obróbki gwarantują najwyższą jakość. Używamy ekspresów do kawy z precyzyjną kontrolą przepływu wody, temperatury i ciśnienia. Tylko dzięki tak dokładnemu procesowi parzenia kawy, możemy wydobyć z ziaren to, co najlepsze. Doskonała kawa z pewnością umili dzień każdemu wielbicielowi kawy.

Kawiarnia Wizytówka to jednak przede wszystkim ludzie, którzy zarażają swoją pasją i imponują wiedzą. Bariści BigBeans to artyści, którzy przygotują dla Ciebie najlepszą kawę. To również prawdziwi wirtuozi latte art, czyli sztuki zdobienia powierzchni kawy z pomocą spienionego mleka. Przy okazji wizyty u nas dowiesz się, skąd pochodzi nasza kawa, jakie są metody jej palenia i parzenia.

BigBeans – bar kawowy, catering i profesjonalne warsztaty

Wizytówka to część naszej bogatej oferty dla miłośników kawy. Oferujemy bary kawowe i catering kawowy na konferencje, eventy i ważne uroczystości. Żadna impreza nie może się teraz obyć bez dobrej kawy, która zapewni Twoim gościom dobry humor.

Dla osób, które chcą wiedzieć, w jaki sposób parzy się doskonałą kawę i chcą mieć kawiarniany savoir-vivre w jednym palcu, prowadzimy niesamowite kawowe warsztaty.

W Wizytówce zawsze jesteś mile widzianym gościem. Wpadnij już dziś na pyszną kawę i sprawdź, co mamy do zaoferowania.

Śledź nasze social media:

https://www.instagram.com/wizytowka_bigbeans.pl/

popup image
popup image